Close

Yetişkin Yüzme Kursları

İsterseniz yüzmeyi öğrenmek için, isterseniz kondisyon kazanmak için birebir veya grup derslerimiz ile hedefinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin dört bir yanında binlerce birçok sebeple genç yaşta yüzme öğrenme fırsatı bulamamış yetişkin vardır. Bir çok kişi bu yüzden utanç duyabilir veya sinirli olabilir. Çünkü yüzme hayat kurtarıcı bir beceridir. Eğer sizde bazı nedenlerle yüzme öğrenmeye fırsat bulamamış veya cesaret edememişseniz özel derslerimiz veya grup derslerimize katılarak yargısız ve cesaretlendirici bir ortamda yüzme öğrenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Profesyonel eğitmenlerimiz, sayısız yetişkine yüzme öğretmiş, hatta sadece yüzme öğretmeyip aynı zamanda teknik yüzme de yardımcı olmuşlardır.

Eğer seviyeniz ileri düzeyde ise birebir veya grup derslerimizde profesyonel eğitmenlerimizle çalışarak kondisyonunuzu arttırabilirsiniz. Eğitmenlerimiz en iyi sonucu elde etmenizi sağlar ve zayıf olduğunuz yönünüzün iyileştirilmesine, güçsüzlüğünüzün güçlenmesine ve geliştirilmesine yardımcı olur.