Close

Çocuk ve Bebek Yüzme

Çocuk ve Bebek Yüzme

Yüzme kursumuzun çocuk ve bebek yüzme galerisini görmek için tıklayın! Çocuklarınızın ve bebeklerinizin fiziksel anlamda deşarj olmalarını sağlayacak hem de kaliteli bir şekilde sosyalleşmeleri için iyi bir ortam bulmalarına yardımcı olmak için yüzme tesisimizden en iyi hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz!

Çocuklarınızın ve bebeklerinizin kaliteli zaman geçirmesinde yüzme en iyi sporlardan biridir. Çocuklar ve bebekler yüzerken kendilerini deşarj olmuş hissederler. Tüm enerjilerini burada atabilme imkanı bulurlar. Aynı zamanda küçük yaşlarda yüzme sporu eğitimini almış olmanın geleceklerine büyük bir yararı olacaktır.

Erken Yaşta Yüzme Öğrenmenin Önemi

Bebeklere ve çocuklara verdiğimiz yüzme derslerinde bireylerin erken yaşlarında iyi bir beceri kazanmalarına yardımcı oluyoruz. Pedagoglar tarafından yüzme derslerinin kesintisiz şekilde devam etmesi gerekliliği vurgulanır. Biz de başarılı, tecrübeli ve deneyim sahibi yüzme antrenörlerimiz eşliğinde çocuklarınıza verimli bir şekilde yüzme dersi veriyoruz.

Bebekler ve çocuklar ebeveynleri ile yüzme derslerine katılmakta ve su içerisinde öncelikli olarak bedenini serbest bırakmayı su içerisinde rahat nefes alıp vermeyi kısaca kendilerini güvende hissetmeyi öğreneceklerdir. çocuk ve bebek yüzme galerisi sergimizden bebek ve çocukların yüz ifadelerinden suyun onlara ne kadar iyi geldiğini gözlemleyebilirsiniz. Yüzmek motor kaslarının gelişimleri üzerinde mükemmel bir uğraştır.

Hem bebekler hem de çocuklar bacak ve kol kaslarını aktif olarak kullanacaklardır. Dolayısıyla fiziksel olarak şarj olan bu çocuklar hareketliliğin verdiği olanak ile deşarj olacaklardır. Hareket etme ortamı bulacakları gibi aynı zamanda dengede kalabilme vücut organlarını koordinasyon eşliğinde kullanabilme imkanına da sahip olacaklardır.

Çocuk Yüzme Kursu

Henüz yürümeye yeni başlayan çocuklarınızın ve bebeklerinizin yaşayarak öğrenmelerine katkı da bulunmak için onlar için yapabileceğiniz en önemli girişimler arasında çocuk yüzme kursu bulunur. Özel çocuk ve bebek yüzme galerisinden bugüne kadar vermiş olduğumuz bebek ve çocuk yüzme derslerimizi inceleyebilirsiniz.

Gerçek tecrübelerden yararlanan yüzme merkezimizde binlerce bebeğe ve çocuğa yüzme dersi vermekteyiz. Kendi kendini idame ettiren bir iş modelini benimseyen yüzme merkezimizde uzmanlık alanında en başarılı yüzme hocaları ile çalışmaktayız.