Close

Engellilere Özel Yüzme Dersi

Engellilere Özel Yüzme Dersi

Alanında eğitimli, deneyimli ve başarılı yüzme hocalarımız ile engellilere yüzme dersi olanaklarımızı deneyin! Engelli bireyler için yüzme ayrı bir dünyayı teşkil eder. Yüzme yetişkinler, çocuklar ve engel durumu taşıyan kişilerde hem duygusal fiziksel hem de sosyal anlamda gelişim kaydettiren önemli bir aktivite olmaktadır. Engel durumu taşıyan çocuklarınız ve yetişkin düzeyinde olan bireyler için kendilerini mutlu hissedecekleri güvenilir bir ortam sunuyoruz.

Yüzmenin Engellilere Faydaları

Engel durumları taşıyan bireyler toplumsal alanda bir hayli stresli olabiliyorlar. Buna insanların olumsuz yaklaşımları ve istediklerini gerçekleştirememeleri neden olabiliyor. Ancak yüzme havuzunda bu kişiler kendilerini son derece mutlu hissediyorlar.

Engelli kapsamında yüzme yarışmalarının düzenlenmesi ve bu kişilere yüzme dersi aldırarak bu yarışmalara dahil edilmesi onların farklı bir alanda iyi bir deneyim sahibi yaşamalarını sağlıyor. Yarışmalar sonucunda yenme ve yenilme duygularını tadıyor ve bu duyguları benimsemeyi öğreniyorlar.

Aynı zamanda yenilme duygusu onların azimli olmalarına yardımcı oluyor ve bu kişiler daha iyiyi başarmak için çaba sarf ediyorlar. Bu çaba onlar için mükemmel bir uğraş kaynağı oluyor. Sizde engellilere yüzme dersi ile yakınlarınızın daha mutlu olmalarını sağlayın ve onların neler yapabileceklerini gözlemleyin!

Engelli Yüzme Havuzu

Engelli bireylerin en rahat biçimde yapabildikleri bir spor dalı olan yüzme bir tedavi ve rehabilitasyon için de kullanılmaktadır. Özel ekipmanlar kullanılarak engelli bireylerin su içerisinde ki rahatlamalarını gözlemlemek mümkün!

Alanında uzman yüzme hocalarımız ile engelli bireylerin yüzme konusunda ki engellerini ortadan kaldırıyoruz. Engellilere yüzme dersi aldırmak isteyen kişiler yüzme merkezimiz ile iletişime geçerek tüm detaylar hakkında bilgi alabilirler. Sosyal sorumluluk çabaları ile toplumsal gelişmelere katkıda bulunan yüzme merkezimiz de engelli kişilerin hareket edebileceği özel alanlar mevcuttur.

Merkezimizden alacakları dersler ile hayatın yaşanılmaya değer olduklarını fark etmelerini sağlıyoruz. Bu mutluluğu onlara başarı sahibi yüzme antrenörlerimizin bu kişilere olan hassas yaklaşımları ve tesisimizin engel durumu taşıyan kişiler için özel olarak inşa edilmesi ile en kaliteli şekilde sağlıyoruz. Özel olarak vereceğimiz derslerimiz ile tüm engelleri ortadan kaldırıyoruz.