Close

Birebir Yüzme Dersi

Birebir Yüzme Dersi

Vaktinizi daha kaliteli değerlendirmek için birebir yüzme dersimize katılın! Özel yüzme dersi olarak da adlandırılan birebir yüzme derslerimizde öğrencilerimize öğrettiğimiz yüzme teknikleri şunlardır: İlk olarak su üzerinde vücudu kasmadan rahat bir şekilde kalabilme.

Kafa su üzerinde kalarak ve kişiler rahat bir şekilde konuşarak ve nefes alarak istedikleri yöne doğru bu kişilerin hareket edebilmeleri. Ardından da serbest stil gelmektedir. Özel yüzme derslerinde birebir sizlerle ilgilenen antrenörünüz olacaktır.

Dolayısıyla tek bir antrenörün yalnızca sizinle ilgilenmesi daha iyi bir yüzme dersi almanız ve öğrendiklerinizi uygulamalı yaparak denemeniz yüzmeyi daha iyi kavramınız açısından değer kaydedecektir.

Neden Özel Yüzme Kursu Tercih Edilmeli?

Yüzmenin daha iyi şekilde öğrenilmesi ve kavranılması açısından özel yüzme kurslarının tercih edilmesi gereklidir. Yüzme kursları yüzme merkezlerinde genel olarak  8 saatlik yüzme derslerinden oluşur. Grup derslerinde 8 saatlik yüzme dersleri her bir öğrencinin yüzmeyi tam olarak kavrayamamasına neden olabilir.

Dolayısıyla kişiler yeniden bir 8 saatlik derse daha ihtiyaç duyabilirler. Ancak birebir yüzme dersi alanlar yüzmeyi en kaliteli ve en sağlıklı biçimde öğrenmiş olacaklardır. Antrenörlerin birebir öğrencisi ile ilgilenmesi yüzme dersini özel olarak alan kişinin daha kaliteli bir yüzme dersi aldığını ortaya koyar.

Böylece yüzme öğrenmek isteyen kişiler yalnızca kendileri için sağlanan ders periyodundan en kazançlı şekilde faydalanmış olacaklardır.

Birebir Yüzme Dersi Alırken Dikkat Edilecekler?

Yüzme eğitimi verdiğimiz merkezimizde antrenörlerimizin her biri üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş ve alanında yeterlilik kazanmış kişilerden oluşur. Yüzme antrenörlerimiz geçmişlerinde yüzme musabakalarına katılan yani yüzme geçmişleri olan deneyimli kişilerdir.

Diğer yüzme kurslarının tersine birebir yüzme dersi, grup dersi ve diğer uygulamalarımızda antrenörlerimiz su içerisinde ders vermektedirler. Diğer kurslarda olduğu gibi antrenörler yüzme havuzu dışında pasif kalmamaktadırlar. Su korkusu bugüne kadar merkezimize eğitim için başvuruda bulunan öğrencilerimizin bazılarında görülmüştür.

Su korkusunu aşmada deneyim sahibi ve insan psikolojisinden anlayan antrenörlerimiz bu durumun en kaliteli şekilde aşılmasını sağlayan hocalarımızdır. Sizde vaktinizi daha iyi değerlendirmek istiyor ve yüzme konusunda iyi bir yere gelmek istiyorsanız kurslarımıza katılmak için bizimle iletişime geçin!