Close

Anadolu Yakası Yüzme Kursu

Anadolu Yakası Yüzme Kursu

Verdiğimiz garantili öğrenme hizmeti  ile Anadolu Yakası yüzme kursu olarak bölgede ki ve diğer bölgeden gelenlere en iyi şartlarda eğitim imkanı sunuyoruz. Yüzme öğrenme sürecinin kişiden kişiye değişiklik gösterdiği bilinen bir hakikattir.

Ancak eğitim merkezimizde hem kişiye özel hem de grup derslerimiz ile her bireyin merkezimde ki eğitimlere katıldığında kesin olarak öğrenme garantisini sunuyoruz. Sizde hem kendiniz hem de çocuklarınız için en kaliteli eğitim veren yüzme merkezimizden hizmet alınız!

Yüzme Kursu İçin Gerekli Tahliller Nelerdir?

Merkezimiz öğrencilerine ders vermesi halinde olası sağlık problemleri ile karşılaşılmaması ve varsa sağlık problemlerine uygun bir ders metodu izlenmesi amacı ile bazı tahlillerin derslere başlanmasından önce yaptırılması esas alınır.

Bunun için sağlık ocaklarından ücretsiz yararlanılarak gerekli tahlillerin yaptırılması sağlanabilir. Anadolu Yakası yüzme kursumuza katılmak isteyen yetişkinlerin tam idrar tahlilleri yaptırmaları gerekecektir.

Yüzme derslerine katılmak isteyen çocukların ise kayıtlar için aşı karneleri yeterli olacaktır. Eğer aşı karnesi bulunmuyor ise çocuklardan da tam idrarı tahlili istenir. Bu tahlili sağlık ocaklarında yaptırabileceğiniz gibi diğer sağlık kuruluşlarında da yaptırabilirsiniz.

Yüzme Kursu İçin Neler Gerekli?

Merkezimizde diğer yüzme merkezlerinde olduğu gibi asıl olan yüzme malzemeleri istenir. Bayanlar için bikini veya mayo erkekler için ise yüzme şortu veya mayo gereklidir. Her kişinin bonesi ve yüzücü gözlüğünün olması gerekir. Özellikle ilk kez yüzme ile tanışanlar için bone ve yüzücü gözlük önemli bir yer tutar.

Su altına inme süreci vb. uygulamalar esnasında yüzücü gözlüğü ve bone ile kişiler daha rahat yüzme serüveni yaşayacaklardır. Diğer ihtiyaçlar ise havlu ve terliktir. Bunun dışında gereksinim duyduğunuz diğer yüzme malzemelerinden de koşullu olmaması ile yararlanabilme imkanına sahipsiniz. Anadolu Yakası yüzme kursumuza katılmak için bu gereklilikleri temin ettikten ve idrar tahlillerinizi yaptırdıktan sonra sonuçlarınız ile birlikte merkezimize gelerek kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Yetişkin ve çocuklarda aylık üyelik sistemimiz ile kayıtlarınız taksit ödemeleriniz ile birlikte güncellenir. Tek girişlik ve haftalık üyelik uygulamasına merkezimizde yer verilmemekte ve derslerimiz yüzmeyi öğretmeye dair yapılmaktadır.