Close

Bayanlara Özel Yüzme Dersi

Bayanlara Özel Yüzme Dersi

Tesettürlü hanımların veya yalnızca bayanların oluşturduğu bir grupta yüzme dersi almak isteyen bayanlara özel yüzme dersi vermekteyiz. Bazı bayanlar karma grup dersleri almaktan mahremiyet nedenleri ile rahatsız olabiliyorlar veya karma grup derslerine eşleri sıcak bakmayabiliyor.

Merkezimiz bu hassasiyetin bilince ile hareket ederek bayan antrenörleri yalnızca bayanların oluşturduğu gruba yüzme hocası olarak atıyor ve en kaliteli şekilde bayan hocalarımız öğrencilere yüzme dersleri veriyor.

Sizde fiziki, sosyal ve psikolojik açıdan kendinize gelişme kaydedildiğine şahit olmak istiyorsanız ve yalnızca bayan yüzme hocasından bayanların oluşturduğu grupta yüzme dersi almak istiyorsanız yüzme kursumuzun niteliklerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçin!

Yüzmenin Faydaları

Er kim olursa olsun yüzme derslerinden yararlanmalı ve kendi sağlığı için iyi bir şeyler yapmalıdır. Yüzmenin o kadar çok faydası vardır ki bayanlara özel yüzme dersimiz veya diğer karma derslerimiz ile bunları en iyi şekilde sizlere sağlamaktan gurur duyuyoruz. Yüzmek kan dolaşımını hızlandıran bir faaliyettir.

Bilhassa tesettürlü bayanlar spor yapmak için uygun ortam bulmakta problemler yaşayabiliyorlar. Biz de bu anlayışa saygı gösteriyor ve sizler için en iyi spor olan yüzme kurslarımızdan hizmet almanızı öneriyoruz.

Kilo kontrolü bakımından yüzmek iyi bir spordur. Kol ve bacak kaslarının güçlenmesi konusunda etkilidir. Yüzme esnasında tüm vücudun hareket halinde olması vücut esnekliğini artırması açısından önemlidir. Kalp sağlığını önemli ölçüde destekler.

Yüzme Ders İçerikleri

Derslerimizin içeriğinde şu hususlara önem vermekteyiz: teknik yüzme kursu, stil yüzme kursu, fizyoterapi amacı ile yüzme kursu, su üzerinde durma dersleri, balıklama atlama kursu yani suya dalış ve atlama teknikleri, antrenörler nezaretinden sportif amaçlı yüzme kursları, kalori yakıp kondisyon kazanarak zayıflama amacı ile yüzme dersleri, skolyoz, omurgadan kaynaklanan rahatsızlıklar ve bel fıtığı nedenlerinden dolayı tedavi amacı ile yüzme dersleri bayanlara özel yüzme dersimizde ve diğer yüzme programlarımızda verilmektedir. Bu kurslarımızı aylık üyelikler ile gerçekleştiriyoruz. Her ay yatırılan taksit ile üyeliğinizi güncelliyor ve yüzme derslerimizden eğitim almaya devam etme hakkını elde ediyorsunuz. En kaliteli yüzme kursu için bizimle iletişime geçin!