Close

Özel Yetişkin Yüzme Dersi

Özel Yetişkin Yüzme Dersi

Yüzme öğrenme doğrultusunda özel yetişkin yüzme dersi almak için hemen tıklayın! Yüzme dersleri merkezimizde çeşitli periyotlar halinde veriliyor. Yüzme konusunda ki deneyimli hocalarımız geçmiş yaşantılarında yüzme ile ilgili olan musabakalara katılmış olan deneyim sahibi antrenörlerimizdir.

Yüzme alanında gerekli eğitimleri almış hocalarımız tarafından verilen dersler özel ders veya grup dersleri olarak veriliyor. Grup dersleri genel olarak 8 veya 10 kişilik olması şartı ile düzenleniyor. Bu sayının üzerine mümkün mertebe çıkılmamaktadır. Ancak siz kendinizi özel derslerde daha iyi hissedeceğinizi düşünüyor ve yüzme hocalarının birebir sizinle ilgilenmesini istiyorsanız özel derslerimizden de yararlanabilme imkanına sahipsiniz.

Yetişkin Özel Yüzme Kursu

Yetişkinler için düzenlenen yüzme kurslarımız üç farklı kategori halinde sergilenir. Grup yüzme dersleri, özel yetişkin yüzme dersi ve yüzme bilenlerin serbest katılımıdır. Bu yazımızda özel yetişkin yüzme dersini ele alacağız. Başlangıç aşamasında nefes çalışmaları yapılır. Havuz kenarında ayak çırpma yapılır. Yüzme tahtalarından yararlanılarak havuz içerisinde ayak çırpma hareketleri yapılır.

Başlangıç seviyesinin atlatılmasından sonra orta seviyeye geçilir. Yüzme tahtaları ile uzun mesafeli olarak ayak çırpma hareketleri yapılır. Sağ ve sol kulaç atma çalışmaları yapılır. Serbest yüzme rotasyon çalışmaları, sırt üstü yüzme tekniği ile birlikte ayak vuruşu tekniği ve son olarak suya atlama çalışmaları gerçekleştirilir. Yüzme kursunda 3. istasyon olarak orta seviyede öğrenilenler pekiştirilir.

Eğitmen Seçimi

Yüzme kursu vermekte olduğumuz merkezimizde özel yetişkin yüzme dersi almak için eğitmeninizi kendiniz seçme imkanına sahipsiniz. Hocalarımızın her biri öğrencisine pozitif enerji veren deneyim ve bildi sahibi bireylerdir. Yüzme kursu vermek için gerekli olan tüm potansiyele sahip olan hocalarımızdan özel ders alınmadan önce onların derslerini izleme imkanına sahipsiniz.

Tek yapmanız gereken yüzme öğrenmek için istekli olmanız ve sabır olmanızdır. Gerisi yüzme hocalarımızın yönlendirmeleri ile birlikte gelecektir. İyi yüzebilmek ve bu alanda yüzme potansiyelinizi geliştirmek istiyorsanız tesisimizden uygun ödeme koşullarından yararlanarak hizmet alınız! Birebir verdiğimiz derslerimiz grup derslerinde olduğu gibi aylık 8 saatlik derslerden oluşmaktadır. Yüzmeyi en kaliteli şekilde öğrenmek için bize ulaşın!