Close

Özel Çocuk Yüzme Dersi

Özel Çocuk Yüzme Dersi

Çocuklarınızın geleceğin profesyonel yüzücüler olmasını istiyorsanız özel çocuk yüzme dersimize başvurun! Çocuklar için grup dersi veya özel ders olarak hizmetlerimiz mevcuttur. Gruplar genellikle 8 ila 10 kişilik gruplardan oluşur.

Yüzme derslerimiz yüzme bilen çocuklar ve yüzme bilmeyenler olarak sınıflandırılmakta ve buna uygun ders metotları kullanılmaktadır. Yüzme faaliyetlerimiz tesisimizde yıl boyu devamlılık gösterir. Çocuklarınıza yüzme kursu aldırmak istiyor iseniz bazı tahlilleri yaptırmanız gerekecektir. Yapılması gerekli olan tahliller: tam kan ve tam idrar tahlilleri, hepatit B testi, sağlık raporu ve EKG olmaktadır.

Yüzme Havuzlarınız Hijyenik Mi?

Tesisimizde hizmet veren havuzlarımız hijyen açısından son derece temiz ve bakımlı alanlardır. Havuzlarımızın temizliklerini aylık periyotlar çerçevesinde kaliteli olarak gerçekleştiriyoruz. Havuzlarda başta gelen problemlerden biri havalandırma sorunları olmaktadır. Havalandırmanın yetersiz olduğu alanlarda nem oranı yükselir. Dolayısıyla da öğrencilerin performansları bundan olumsuz yönde etkilenir.

Yüzme tesisimizde havalandırma ve havuzun temizliğine büyük oranda önem veriyor ve kişilerin tamamen hijyen olanağının sağlandığı ortamlarda yüzme dersi almaları için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Özel çocuk yüzme dersi ile çocuklarınızın en sağlıklı havuzlarda yüzme dersi almalarını sağlıyor ve geleceğin profesyonel yüzücülerini şimdiden eğitmenin gururunu yaşıyoruz.

Çocuk Yüzme Kursu Nereden Alınır?

Çocuk yüzme kurslarımız 4 ila 6 kişilik gruplardan oluşmakta ve 4-15 yaş arası çocukları kapsamaktadır. Bu yaş altında ki çocuklar bebek yüzme kursuna tabii tutulurlar. Çocuk yüzme derslerimiz aylık periyotlarla düzenlenmektedir.  Aylık 8 saat dersler halinde özel çocuk yüzme dersi verilir.

Birer saatlik seanslar halinde verdiğimiz yüzme kurslarında ilk olarak temel prensiplerle hareket ediyoruz. İlk prensip olarak su ile tanışma uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Havuz kenarında oturarak başlayan dersimiz karada nefes çalışmaları devam ediyor. Sırası ile ayak çalışmaları, suda nefes ve koordinasyon çalışmaları, kenardan uzaklaşma, su içerisinde ayak çalışmaları, ayak tahtası ile çalışma, kol ve nefes koordinasyonu çalışması şeklinde devamlılık gösteriyor.

Yüzme alanında eğitimli antrenörlerimiz aynı zamanda yüzme geçmişine sahip olan başarılı ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz tesisimizde çocuklarınıza yüzmeyi en iyi koşullarda öğretmeyi amaç ediniyoruz.